top of page
NİLGÜN BODUR ONLINE TERAPİ
NILGUN BODUR RANDEVU TAKVİMİ

Felsefe ve Psikoloji  ve Sosyolojiye olan ilgisi sebebiyle ikinci lisans eğitimini İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Sosyoloji Bölümünde yapan Nilgün Bodur, Sosyal medya kanallarında yaptığı samimi konuşmalarla bir çok kişiye ayna tutan ve toplumsal farkındalığı arttırmaya kendini adayan Nilgün Bodur, toplum psikolojisinin ilmini alarak, sosyal medyada var olan varlığını üreten, özgüvenli, değişime ve gelişime açık insanların sayılarının artmasının gerektiğine inanıyor.
Bireyleri "koyunlaştıran", ezberlenen, doğruluğu sınanmadan doğru bilinen yanlış bilinçaltı kodlarını değiştirmek için canla başla mücadele vermek amacıyla bu yola çıktığını belirtiyor.

Özgüveni yok edilmiş bireylerin, başkalarının öz güvenini yok etmek amaçlı dürtülere sahip olduğunu vurgulayan Nilgün Bodur; bu bireylerin üreten, düşünen, öğreten ve öğrenen özgüvenli bireylere dönüşmesiyle bir çok psikolojik ve psikosomatik rahatsızlığın önüne geçebileceğine de  inanıyor.
45 dk süren Online Seanslarında okurlarıyla, takipçileriyle, sevenleriyle buluşurken, bir dost tadında, empati becerisini kullanarak ve teselli ya da akıl vermek yerine karşısındakinin özgüvenini tekrar kazanmasını sağlayarak görüşmelerini gerçekleştiriyor.
Toplumun genel sağlığının bireylerin ruhsal sağlığı ile ilintili olduğunu düşünen Nilgün Bodur, mutluluğun bireyden kaynaklandığını ve mutsuzluk kadar bulaşıcı olduğunu her konuşmasında vurgulayarak, topluma hizmet etmek için canla başla mücadele ediyor....

bottom of page