top of page

NİLGÜN BODUR KİMDİR?

nilgunbodur_website_edited_edited_edited

1974 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Nilgün Bodur, Avusturya Kız Lisesinin ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu.

2020 yılında ise, felsefe, psikoloji ve sosyoloji bilim dallarına olan ilgisi sebebiyle, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini sürdürmeye karar veren yazar, içinde bulunduğumuz 2023 yılında, 2. Lisans eğitiminin 3. yılını tamamlamış bulunmakta.

Kariyerinde ise Eren Holding çatısı altında bulunan ve  perakende sektörünün önemli markaları arasında yer alan Burberry, Lacoste, Swatch, Gant, Coach, Nautica ve Calvin Klein gibi birçok yabancı markanın yanısıra Damat ve Desa gibi yerli markalar bünyesinde de görev yaparken Kurumsal İletişim, Reklam ve Pazarlama konularında gerçekleştirdiği, kendisine ve çalıştığı firmalara dünya çapında ödüller kazandıran yaratıcı projelerle de sektörünün önde gelen pazarlama ve iletişim uzmanlarından biri olarak yer aldı.

Sosyal medya platformlarında paylaştığı farklı bakış açısı ve yazdığı makalelerle geniş kitlelerin dikkatini çeken Nilgün Bodur, kısa süre içerisinde samimi kalemini, okurlarında farkındalık arttıran dünya görüşünü ve insan ilişkileri konusundaki felsefesini, sansürsüz ve samimi bir şekilde paylaşması sebebiyle oldukça geniş bir hayran kitlesi kazandı.

"Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara" adlı ilk kitabını, 2017 yılında çıkaran Nilgün Bodur’un, takip eden beş yılda “Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim”, “Yanlışlıktan Değil Yalnızlıktan”, “Akıllandım Artık Şimdi Daha Deliyim”, “Kaideye Tamah Etmeyen İstisnadır Hayat” adlı kitaplarının da raflarda yerlerini almasıyla, toplamda beş kitaba imza atmış oldu ve tüm kitaplarıyla çok satanlar listelerinin zirvesine çıkmayı başardı.

Bugün, sadece yazdıklarıyla ile değil, yaşam felsefesi ve güçlü hitap yeteneğiyle de dikkat çeken Nilgün Bodur, büyük topluluklar önünde yaptığı motivasyon konuşmalarının yanısıra kurumlara da iletişim ve pazarlama konularında motivasyon eğitimleri vererek kariyerini sürdürmekte.

Sosyal medya kanallarında yaptığı samimi konuşmalarla birçok kişiye ayna tutmayı misyon edinen Nilgün Bodur, toplum psikolojisinin ilmini alarak da sosyal platformlardaki güçlü konumunu, toplumsal farkındalığı arttırmak için kullanmayı hedeflediğini her fırsatta dile getirmekte.

İLETİŞİM KANALLARI

bize yorum ve mesajlarınızı iletişim formu ile iletebilirsiniz

fikirleriniz bizim için önemli

blog sayfamıza abone olarak kendi profilinizi yaratabilir ve yazılarınızı paylaşabilirsiniz

söz uçar, yazı kalır

tüm sosyal medya kanallarımızı aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

takipte ve iletişimde kalalım

sık sorulan soruların cevaplarını verdik.

sizi bekletmek istemedik

bottom of page